Bayan Ceket Modelleri 2016

Türk moda sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Vakko, her yıl yeni tasarımlar eşliğinde adından söz ettirmeyi gayet iyi başarmakta ve yılların deneyimi ile bunu daha uzun seneler yapacağa benzemektedir. Kalite ve güven denince akla gelen markanın bu yılki ceket örnekleri, bayanların gözlerini kamaştıracak kadar güzeldir.

Bayan ceket örnekleri Vakko ile anıldığında başka bir anlama bürünmekte ve giyenlerin ayrıcalığını ortaya koymaktadır. Bu sezon Vakko ceketlerinde ekose kumaşlardan oldukça yararlanmış, özellikle günlük giyimler için çok kullanışlı olan ekose ceketler, size spor bir şıklık sunacaktır. Ayrıca renk skalası da geniş bir yelpazeye ayılmış ve çok renkli ceketler bizler için hazırlanmış aranılan hemen her renkte ceket bulmak Vakko ile mümkün.

Şanel ceketle ise hem bayanların hem de Vakkonun vazgeçilmezi durumunda, Her bayanın bir şanel ceketinin olması gerekir sloganından yola çıkarak koleksiyonlarında buna yer veren Vakko bu sene de kuralını bozmamış. Altına ne giyerseniz giyin, üzerinizde mutlaka bir Vakko bayan ceket olmalıdır diyoruz.

Kısa ve dar ceketler bel kemeri ile tamamlanmış ve ortaya harika bir görüntü çıkmış, ince belli bayanlar buna bayılacak. Ayrıca deri Vakko için de olmazsa olmazlardan, bu seneki deri ceketleri ile olay yaratmaya hazırlanan Vakko, her renkte deriyi kullanarak ceket üretmeyi başarmış ender markalardan biri.

ceket-modelleri-bayan-2016.jpg

ceket-modelleri-bayan-2016.jpg

2016-kisa-ceket-modelleri-bayan-1.jpg

Ceket-modelleri-bayan-2016.jpg

klasik-bayan-ceket-modelleri.jpg

bayan-ceket-modelleri-2016.jpg

Bayan Ceket Modelleri 2016_7.jpg

2016-bayan-uzun-ceket-modelleri-2.jpg

Bayan Ceket Modelleri 2016_0.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir