Yeni köşe lambaları 2016

Dünyadaki eğilimlere baktığımızda konfor ön plana çıkıyor. Halılarda vintage etkisi devam ediyor. Geleneksel dokular ile yaratıcılığı harmanlayan halılar, özellikle bugünün ev dekorasyonunda doğal dokuları yaşatmayı sevenlerin önemli parçaları arasına giriyor.

Aydınlatmada biraz daha yumuşak renklere yönelme arttı. Işığa dokunan yumuşak renklerin yansımalarını daha çok sevmeye başladık. Aksesuarda da yaşadığımız alana kendi hayat tarzımızı yansıtabilecek parçaları tercih ediyoruz.

Türkiye’de, ev dekorasyonunda, parlak ve canlı renklerden biraz çekinip doğal tonların tercih edildiğini görüyoruz. Sizce renklerle aramız nasıl?

Renk konusuna herkesin farklı bir yaklaşımı var. Pastel tonlar, huzur ve rahatlık hissi veriyor, kombini ve geçişleri de daha çok seviliyor. Bazı noktalarda renk konusunda ürkek olabiliyoruz ama bu farklılaşmak istenilen noktada son buluyor. Kırmızının yanına mavi koyan kişi farklılaşıp işin içine kendi yaşam tarzını katıyor. Mobilyalarda pastel tonlarıyla aramız iyiyken, aksesuar konusunda daha cüretkârız; canlı renkleri kullanmaktan kaçınmıyoruz.

Dekorasyon Fikirleri Ve Mobilyau0026gt;DekorBahcesi

2016-model-yeni-volkswagen-jetta-gun-yuzune-cikti-2.jpg

Dekorasyon Fikirleri Ve Mobilyau0026gt;DekorBahcesi

Dekorasyonlara Işık Tutan Lambader Aydınlatmalar 2017 Modaquaz

Dekorasyonlara Işık Tutan Lambader Aydınlatmalar 2015 | Dekorstyle

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

66 + = 72