Yeni Saç Bakım Ürünleri

Yağların gücünü keşfedin Kerastase’ın, formülünü değerli çiçek yağlarının oluşturduğu ikonik Elixir Ultime serisi ile saçlarınızın sağlığını, gücünü ve parlaklığını garanti altına alın.

Dört değerli yağın bir araya gelerek oluşturduğu bu özel seri besleyici ve koruyucu özellikleriyle kişiye özel sonuçlar sunuyor. Bunu sağlarken en büyük destekçisiyse formülünde yer alan teknoloji mucizesi OMo Complexe. Doğada çok nadir bulunan dört değerli yağ olan argan, kamelya, prekaksi ve mısır filizi birleşimi de Elixir Ultime serisinin güçlü içeriklerinden. Seride yer alan boyalı saçlar için bakım yağı, 01eo-Complexe ve beyaz çay ile zenginleştirilmiş formülüyle boyalı ve röfleli saçların korunmasını ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.

Elixir Ultime Çift Bazlı Bakım Yağı ise ince telli saçlar için geliştirilmiş özel teknolojisiyle saça ağırlık vermiyor; hacimli görünmesini sağlıyor. Bu yeniliğin kalbindeyse L’Oreal’in star molekülü Intra-Cylane ve değerli yağların birleşimi ile oluşturulan çift fazlı ultra hafif formül yer alıyor. Günlük bakım ritüelinin vazgeçilmez ürünü olmaya aday olan hafif yapılı ve kremsi formüllü Elixir Ultime Bakım Sütü içeriğindeki değerli yağlarla saça ipeksi bir dokunuşla parlaklık kazandırıyor. Göz kamaştırıcı, parlak ve sağlıklı saçlar için Kerastase Elixir Ultime serisini bir an önce keşfedin. Sadece Kirastase Danışman Kuaförleri’nde.

Yeni Saç Bakım Ürünleri _3.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _12.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _17.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _5.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _15.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _14.jpgYeni Saç Bakım Ürünleri _2.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 5 =