TREND ALARM: Yeşil Bluzler

Yaz aylarının sevilen kıyafetleri arasında yer alan yeşil yazlık bluz örnekleri 2016 sezonunda yine trend haline geldi. Tüm renk tonlarıyla uyum sağlayabilen yeşil bluzlar arasında hem klasik hem de spor modeller bulunuyor. Günün her anında tercih edebileceğiniz yeşil yazlık bluz örnekleri arasından seçim yaparken nerede kullanacağınız önemli bir kriter oluyor. Bir davete katılacaksanız sizlere kesinlikle yeşil yazlık saten bluz örnekleri koleksiyonunu öneririz.

Klasik ve iddialı görüntüsüyle adından söz ettiren saten bluzlar mini eteklerle ya da pantolonlarla kombin edilebiliyor. Benzer şekilde yeşil yazlık ipek bluz örnekleri de sezonun en beğenilen tasarımlarından biri haline geldi. Yapacağınız kombin çeşitleriyle tamamlayacağınız bluzlar sayesinde tüm gözler sizlere çevrilecek. En çok dore ve sarı renk tonlarıyla uyum sağlayan yeşil yazlık bluz örnekleri koleksiyonlarını kombine ederken bu uyumlara dikkat etmek gerekiyor.

Bir düğüne katılacaksanız ve şıklığınızla göz doldurmak istiyorsanız yeni sezon yazlık yeşil şifon bluz örnekleri koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Bu koleksiyonda hem şık görünen hem de rahat kullanılan bluzlar bulunmakta. Sıcak havalarda serin tutma özelliği olan şifon kumaşlar sayesinde rahat edeceksiniz. Yeşil yazlık bluz örnekleri şıklığının yanı sıra rahat kullanımlarıyla da bayanların takdirini kazanmış durumda.

Yeni yaz sezonunda bayanlar spor bluzlara da yoğun ilgi gösterdiler. Her çizgisiyle yoğun bir ilgi gören yeşil yazlık bluz örnekleri yine trend tasarımlar arasında yer almayı başardı. Uzunca bir süre daha trend olma özelliğini koruyacak gibi görünen yeşil bluzlar iş ortamında da tercih edilebiliyor. Ceket ve eteklerle kombine ederek kullanabileceğiniz bluzlar şıklığınıza şıklık katacak.

TREND ALARM: Yeşil Bluzler_26.jpg

TREND ALARM: Yeşil Bluzler_6.jpg

TREND ALARM: Yeşil Bluzler_3.jpg

TREND ALARM: Yeşil Bluzler_0.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir