Yüksek bel pantolon modelleri 2016

STİLİNİZİ VE GÜZELLİĞİNİZİ, DOUGLAS İLE YENİDEN KEŞFEDİN!

Yepyeni konseptimizi yenilenen Douglas Kanyon ve Forum Bornova mağazalarımızda deneyimleyin.
Parfümden makyaja, cilt bakımından aksesuara, dünyaca ünlü markalar, merak ettiğiniz güzellik trendleri ve stile dair her şey, Avrupa’nın lider seçkin kozmetik mağaza zinciri Douglas’ta.

Selin Miloşyan’ın kaleme aldığı makalede, Mary Eliza Joy Haweis’in 1879’da yazdığı “The Art of Dress” kitabından güzel bir alıntı var: “Kıyafet her daim göstermekle örtmek arasında tereddüt eder.” Seksapel dediğimiz şey de işte örtmek ve göstermek arasında bir gelgit gibi. Sezonun seksapalite rüzgarları kalça ve popolardan yana eserken
Miloşyan’ın yazısından okuyabilirsiniz.

Gürültü çıkararak gelen bir başka akım da 2000Tİ yıllara “ne desem boş” karmaşası. Tostlanmış saçlar, jean altından görünen g-string iç çamaşırları, dev logo baskılı çantalar, kadife eşofman altları… liste uzayıp gidiyor. Neyse ki tasarımcılar 2000’li yılların bu rüküş kodlarını zarif şekilde modifiye ederek yorumluyorlar. Bakalım beğenecek misiniz? ciddi bir çıkmazın içinden nasıl kaçacağı konusunda derin tartışmaya girişmiş durumda. Sezon defilelerinde görülen cidden baltalamış görünüyor. İnsanlar sezon kıyafetlerini defilelerde, blogger’ların üzerinde ve sosyal medya parçalara altı ay gibi uzun bir aradan sonra kavuşsa da satın almak istemiyor. Bu düzene başkaldıran ilk tasarımcı Tom göstermeye karar verdi. Christopher Bailey, Demna Gvasalia gibi tasarımcılar da bu yoldan ilerleyeceklerini açıkladılar.

Kısacası çok yakın zamanda moda haftaları denkleminde ciddi değişiklikler yaşayabiliriz. Şerli Gazer Boyacı araştırdı. Biz de bekleyip göreceğiz. Sağlığınızla ilgili radikal değişiklikler yapmak istiyorsanız, her şeyden önce neler yediğinize bakmanız gerekiyor. Bu sayıda özellikle uzmanların el sürmediği ama bizim sağlıklı olduğunu sandığımız 10 yiyecekten bahsettik. Bu 10 yiyeceği hayatınızdan çıkararak ilk adımı atabilirsiniz. Ertelemeyin, o adımı atın derim. Hepimize umut dolu, sıcacık bir bahar mevsimi diliyorum.

Yuksek-bel-salvar-pantolon-modelleri u2013 Bayan XL Kadına dair her

Yüksek Belli Pantolon Modelleri Modaquaz

Yüksek Belli Pantolon Modelleri - Giyim - JEYYU

2016 Yüksek Bel Pantolon Modelleri Modaquaz

2016 Yüksek Bel Pantolon Modelleri | Meraklı Kadın - Moda, Sağlık

Yüksek Bel Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir? Modaquaz

Yüksek Bel Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir? | Kadinlive.com

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir