Zayıf bayanlara yakışan etek örnekleri

Vücuduna güvenen uzun bacaklı zayıf hanımlar genellikle mini etekleri tercih etmektedirler.

Fazla kilosu olmayan bayanlara yakışan etek örnekleri, mini etekleri taşımaları yine boy oranlarına göre değişmektedir. Biraz minyon olup bacaklarına güvenen zayıf hanımlarda yine bu etekleri taşıyabilirler. Tabi ki bu etek boyları topuklu ayakkabılar ile giyilmelidir. Zayıf olan hanımlar için etek örnekleri istenilen renklerde tercih edilebilir. Pilili etek örnekleri de yine zayıf hanımların tercih edecekleri modeller arasında yer alıyor.

Daha az pilili modeller ise yine biraz daha fazla kiloya sahip bayanların tercih edecekleri modeller arasında yer alabilir. Ancak pilili etek örnekleri genellikle zayıf hanımların taşıdıkları modellerden biridir. Zayıf olan bayanların giyecekleri pilili eteklerde bel kısmının biraz aşağısından başlayarak oluşturulmalıdır.

Zayıf bayanlara uygun etekler arasında çan eteklerde bulunmaktadır. Beli ince ve uzun boylu olan bayanlar için en ideal etek modelidir. Bir kemer aksesuarı ile yoğun bir etki yaratan bu etek örnekleri genellikle diz üstünde istenildiği kadar kabarık olabilirler. Diz altında olan etekler kötü bir görüntü yaratacağı gibi şıklıktan uzak olacaklardır.

Zayıf hanımlara uygun etek örnekleri arasında bulunan çan etekler günlük kıyafetler olarak giyilebileceği gibi özel davetlerde veya toplantılarda da kullanılacak etek örnekleri arasında yer alır. Zayıf bayanların giyecekleri etek örnekleri arasında yer alan bir diğer çeşit ise dar eteklerdir. Dar etek örnekleri kalça kısımları da daha az görünüme sahip zayıf hanımlar için uygun etek örnekleridir.

Etek Örnekleri 7

drapeli siyah mini etek örnekleri

yeni moda kalem etek örnekleri - Modahat.Com

fermuarlı-lacivert-dar-mini-etek-örnekleri - Gelinlik Vitrini

Etek Örnekleri 6 | Mor Bayan Moda Örgüler

Etek Örnekleri 13 | Moda Örgü Dantel Elişi Severler

tığ işi etek örnekleri | Dekorasyonweb.com

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir