Zühre pardesü modelleri

Zühre pardesü modellerinde tasarımcılarının yarattığı harikalarla müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Son dönemlerde tesettür sektöründeki rekabet bu alandaki markaları farklı kreasyonlar ve fed modeller yaratmaya zorlamıştır. Zühre mağazaları kreatörlerinden aldığı destekle büyük başarılar elde etmiştir.

Kreatörler , bu sezon pardösülerde en elegan tarzları yaratmayı başarmışlardır. Bu tarzlar arasında en çok tercih edilenler ise kolları dökümlü tarzlar , feraceler , farklı renklere sahip fermuarlı modeller , şal desenli , volanlı kemerli pardösüler yer almaktadır. Tesettürlü bayanların olduğu kadar açık bayanlarında tercih edebildiği trençkotlar da zühre kataloglarında yer almıştır .Özellikle sofia ve ruff trençler bu sezon en çok aranılanlardan olmuştur.

Zühre mağazaları son yıllarda elegan eşarp tarzlarıyla kendini kanıtlayarak vazgeçilmez markalar arasına girmeyi başarmıştır.Yüksek kalite ve düşük fiyatlarda müşteriyle buluşan eşarplarda floral ve asimetrik desenler göze çarpmaktadır. Bu sezon canlı renkler ve harmanlanmış modeller oldukça modadır. Enerjik ve zengin ürün koleksiyonuyla karşımıza çıkan ‘’zühre ‘’ bayanları demode tarzlardan uzak tutmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir